GRUPA AZOTY rozwija wyobraźnię i KROPKA

logo

ZAPRASZAMY DZIECI
do udziału w cyklu warsztatów animacyjno-teatralnych:
pt.„CO TY SOBIE WYOBRAŻASZ?”


JUŻ W LIPCU! KOLEJNE WARSZTATY DLA DZIECI W TARNOWSKIM BIURZE WYSTAW ARTYSTYCZNYCH.

BAJKI COACHINGOWE - WARSZTATY PSYCHOEDUKACYJNE
Termin: 12 lipiec, godz.11, godz.15
Miejsce: Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie, Pałacyk Strzelecki,
ul. Słowackiego 1

OLGA ŚWIDERSKA:
O.Swiderskaautorka i prowadząca warsztaty; psycholog, terapeuta, coacher, trener, autorka pierwszych w Polsce bajek coachingowych dla dzieci.

Program dla dwóch grup wiekowych:
I. WARSZTAT PSYCHOEDUKACYJNY O SZCZĘŚCIU
dzieci: 7, 8 lat
czas zajęć: 2 godziny zegarowe
termin: 12 lipiec, godz.11
II. WARSZTAT PSYCHOEDUKACYJNY O SZCZĘŚCIU
dzieci: 9,10,11 lat
czas zajęć: 2 godziny zegarowe
termin: 12 lipiec, godz.15

Opis warsztatów:
Warsztat psychoedukacyjny o szczęściu służy pogłębieniu świadomości dzieci na temat tego, czym jest szczęście, kto w jaki sposób odczuwa swoje szczęście, jak można zapewnić szczęście sobie a także przysłużyć się do tego, aby szczęście odczuwali nasi bliscy. W ramach warsztatu, dzieciom zostanie przedstawiona bajka coachingowa o szczęściu, która będzie wstępem do dyskusji o tym, czym to szczęście jest. Następnie każdy będzie definiował, co dla niego oznacza ten wspaniały stan, czym takie szczęście jest dla naszych rodziców i bliskich. Zastanowimy się także nad magicznym pytaniem: JAK. Czyli jak sobie dostarczyć jak najwięcej szczęścia i nie pozwolić, aby ono nas opuściło. Zwieńczeniem warsztatu będzie utworzenie wspólnej wielkiej ilustracji do bajki o szczęściu, która pozostanie jako nasze dzieło w BWA.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszego zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia. Zapisy przyjmowane są w Biurze Wystaw Artystycznych, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Organizator: Fundacja Kultury i Sztuki – i Kropka
Partner: Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie
Główny Partner: GRUPA AZOTY
Sponsor: MPEC Tarnów