Co ty sobie wyobrażasz?

Cykl warsztatów animacyjno–artystycznych.

Druga edycja projektu edukacyjnego Fundacji Kultury i Sztuki – „i Kropka” pt. „Co ty sobie wyobrażasz? Cykl warsztatów animacyjno–artystycznych” skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 6-17 lat, rodziców i społeczności lokalnej. Program uwzględnia różnorodne zainteresowania, zdolności, poziom posiadanych umiejętności i wiedzy uczestników. Począwszy od maja do listopada 2015 roku, w soboty w salach i przestrzeni plenerowej Biura Wystaw Artystycznych w Tarnowie odbywać się będą autorskie warsztaty animacyjno–artystyczne, których zwieńczeniem będą otwarte prezentacje osiągnięć twórczych i nabytych umiejętności uczestników.

Celem projektu jest wychowanie i edukacja dzieci przez sztukę, stymulowanie kreatywności, rozwijanie umiejętności związanych z twórczym myśleniem, nabywanie wiedzy, oraz doświadczeń artystycznych i twórczych.

Autorką i kierownikiem artystycznym projektu jest Patrycja Nowak - scenarzystka, autorka scenariuszy filmowych, telewizyjnych i teatralnych, dziennikarka. Projekt współtworzy i koordynuje Grażyna Nowak – animator i menadżer kultury. Na projekt składają się autorskie programy, które prowadzi zespół profesjonalnych twórców, artystów, aktorów i animatorów, między innymi: Anna Nowacka - historyk sztuki, grafik kreatywny; Olga Świderska psycholog, terapeuta, coacher, trener, autorka pierwszych w Polsce bajek coachingowych dla dzieci, Matylda Baczyńska i Kamil Toliński-aktorzy teatralni i filmowi; Anna Maria Karabela - tancerka, choreograf; Domik Widerski – muzyk uprawiający pięciobój perkusyjny; Łukasz Kupiec – polonista, filozof; Magda Penar - edytor, grafik; Sławek Pstrong – reżyser i scenarzysta filmowy,autor opowiadań; Zespół BWA w Tarnowie: Ewa Łączyńska-Widz – historyk sztuki, dyrektor BWA W Tarnowie; Jolanta Więcław – edukatorka artystyczna, specjalistka d.s. promocji; Magdalena Burdzyńska – grafik, autorka opraw graficznych; Piotr Kukla i Miłosz Onak– organizatorzy wystaw.

Organizatorzy cyklu warsztatów animacyjno-artystycznych „Co ty sobie wyobrażasz?”:

Fundacja Kultury i Sztuki – „i Kropka” oraz Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie.

Główny Partner GRUPA AZOTY.

W programie:

MAJ

WARSZTATY KOMIKSOWO-ILUSTRACYJNE

CZERWIEC

WARSZTATY TEATRALNE

CZERWIEC

WARSZTATY PSYCHOEDUKACYJNE: BAJKI COACHINGOWE

część I – warsztaty dla rodziców

LIPIEC

WARSZTATY MUZYCZNE – BĘBNIARSKIE

warsztaty dla dzieci i rodziców

SIERPIEŃ

WARSZTATY PLASTYCZNE

warsztaty typograficzne i plener dziecięcy

WRZESIEŃ

WARSZTATY TANECZNE

WRZESIEŃ

WARSZTATY PSYCHOEDUKACYJNE: BAJKI COACHINGOWE

część II – warsztaty dla dzieci

PAŹDZIERNIK

WARSZTATY LITERACKIE

PAŹDZIERNIK

WARSZTATY FILMOWE

LISTOPAD

RAZ, DWA , TRZY I WYSTAWĘ ZROBISZ TY!

LISTOPAD

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

wernisaż wystawy „Co ty sobie wyobrażasz?”

Chcesz wziąć udział w warsztatach? Zapisz się!

Miejsce: Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie, Pałacyk Strzelecki, ul. Słowackiego1.

Udział w programie „Co ty sobie wyobrażasz?” jest całkowicie bezpłatny. Wszystkim uczestnikom zapewniamy materiały i pomoce dydaktyczne. Wymagane jest jedynie wcześniejsze zgłoszenie do udziału w wybranych przez siebie zajęciach. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia.

Zapisy przyjmowane są w Biurze Wystaw Artystycznych, tel. +48 606146520, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykonania dokumentacji fotograficznej, fonicznej i filmowej podczas realizacji cyklu warsztatów animacyjno-artystycznych dla dzieci pt. „Co ty sobie wyobrażasz?” i jej wykorzystania w celach informacyjnych, reklamowych, promocyjnych, dokumentacji i sprawozdawczości na wszystkich polach eksploatacji.

ZAPRASZAMY!