GRUPA AZOTY rozwija wyobraźnię i KROPKA

logo

 
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI
które uczestniczyły w cyklu warsztatów animacyjno-teatralnych
pt.„CO TY SOBIE WYOBRAŻASZ?”


13 września (sobota), godz.17:00, Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie – Pałacyk Strzelecki, ul. Słowackiego1.
W programie:


IMPROWIZOWANE CZYTANIE NOWEJ SZTUKI TEATRALNEJ DLA DZIECI I ZAKOŃCZENIE CYKLU WARSZTATÓW ANIMACYJNO – TEATRALNYCH PT. „CO TY SOBIE WYOBRAŻASZ?”


1. „PTAKI – DZIWAKI” – improwizowane czytanie.
Scenariusz: Patrycja Nowak, scenarzystka, autorka scenariuszy filmowych, telewizyjnych i teatralnych, autorka książek dla dzieci i dorosłych, dziennikarka; opieka ornitologiczna: Piotr Czabański, reżyseria: Daria Woszek, reżyserka teatralna i filmowa; występują: aktorzy i absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie.
Prezentacja spektaklu w różnych fazach jego tworzenia, nastawiona na komunikację i interakcją z publicznością. Sztuka podejmuje ważną tematykę, jak: tolerancja, inność, indywidualność, ale też porusza tematy, które pomogą współczesnym dzieciom lepiej i piękniej żyć. Do tego dodajemy sporą garść wiedzy ornitologicznej na temat ptaków. Improwizowanemu czytaniu towarzyszyć będzie spotkanie z twórcami i aktorami.
2.ZAKOŃCZENIE WARSZTATÓW – DYPLOMY! PREZENTY! NIESPODZIANKI!
Do zobaczenia.


Projekt Fundacji Kultury i Sztuki – i Kropka: Patrycja Nowak: autorka projektu, dyrektor programowy, założyciel i wiceprezes Fundacji „i Kropka” Grażyna Nowak : menadżer projektu, założyciel i prezes Fundacji i Kropka Projekt plakatu: Magda Burdzyńska – BWA Tarnów

Organizator: Fundacja Kultury i Sztuki – i Kropka
Partner: Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie
Główny Partner: GRUPA AZOTY
Sponsor: MPEC Tarnów